Lage Lindell litografi
2011-10-17
104598
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition, signerad Lage Lindell, 71/91, litografi, 78x105 cm