Laris Strunke oljemålning
2011-10-16
104591
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STRUNKE, Laris (född 1931): Komposition, signerad, olja på duk, ca 127x210 cm
Uppfodrad