Tennfat

Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT 7 st., tenn, 17/1800-tal, bla Östling Vimmebrby, diameter 20-31 cm

Slitage, hål

104563

2011-10-05