Solfjädrar och piphuvuden
2011-10-05
104559
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOLFJÄDRAR, PIPHUVUDEN, KAM, DOSA, 18/1900-tal
Skador