Fickur i silver

Fickur i silver
Fickur i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FICKUR, 3 st., silver, Norton, Gordon och Samson, London

Skador och lagningar

104553

2011-10-05