Slaglåsrevolver svensk

Slaglåsrevolver svensk
Slaglåsrevolver svensk
Slaglåsrevolver svensk
Slaglåsrevolver svensk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SLAGLÅSREVOLVER, mässing, signerad AIS, (Anders Johannesson, 1840-1914), fyra pipor i ett knippe, längd 21 cm

Slitage

104545

2011-10-16