Roland Svensson
2011-10-05
104520
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdshamn i skymning, signerad Roland. S, 35/150, färglitografi, 21x41 cm