Roland Svensson färglitografi
2011-10-05
104519
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Sovande människor, signerad Roland. S, 99/310, färglitografi, 29x43 cm