Roland Svensson färglitografi
2011-10-05
104518
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Kalskär, signerad och daterad Roland. S, 1951, 40/310, färglitografi, 50,5x40 cm
ngt gulnad