Herman Talvik landskap
2011-10-04
104503
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALVIK, Hermann (Estland, 1906-1984): Landskap, signerad Talvik, olja på duk, 27x55 cm