Bägare i silver
2011-10-06
104485
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BÄGARE, 4 st., silver, 1800-tal, otydliga stämplar, delvis med svisselerad dekor, 6-10 cm
Bristningar, bucklor