Frans Wilhelm Odelmark akvarell
2011-10-08
104464
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Interiör, signerad och daterad F Odelmark 1978, akvarell 32x28 cm