Oidentifierad konstnär oljemålning
2011-10-08
104462
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mansporträtt, 1800-tal, olja på duk 49x37 cm