Georges Laporte oljemålning
2011-10-04
104452
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LAPORTE, Georges (Frankrike, 1926-2000): Kustvy med båtar, signerad G. Laporte, olja på duk, 30x60 cm