Pottskåp 1800-tal
2011-10-04
104450
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
POTTSKÅP, Karl-Johan, mahogny, höjd 77, 42x24 cm
En sarg lös, fanérskador