Johanna Karlsson blyertsteckning
2011-10-11
104437
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KARLSSON Johanna (född 1968): Utan titel, signerad och daterad JK -03, blyerts på papper, 29x20 cm PROVENIENS: Galleri Magnus Karlsson, Stockholm
Fläck