Dosa i silver 1700-tal
2011-10-05
104390
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DOSA, silver, 1700-tal, otydliga stämplar, punsad dekor med figurscener, längd 7 cm