Roland Svensson litografi
2011-10-03
104320
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Motiv från Gillöga, signerad roland S, H.C. 50 ex färglitografi, 30x43 cm
Gulnad