Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SABEL, brittisk, för officer, 1800-talets slut, klinga med etsad dekor, genombrutet stålfäste, läderklädd träbalja med stålbeslag, längd 98 cm
Korrosion, slitage
104314
2011-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här