Sabel för livgardesofficer

Sabel för livgardesofficer
Sabel för livgardesofficer

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SABEL, m/ 1853, för livgardesofficer, balja i svart svart skinn med två förgyllda mässingsbeslag, längd 95

Baljan renoverad, nagg på kaveln

104301

2011-10-16