Klocktavla

Klocktavla
Klocktavla
Klocktavla
Klocktavla
Klocktavla
Klocktavla

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KLOCKTAVLA, med rörliga skepp, tåg mm i diorama, sannolikt Tyskland 1800-tal, 55x75 cm

Smärre skador

104284

2011-10-03