Vaser och häst cloissonné

Vaser och häst cloissonné
Vaser och häst cloissonné
Vaser och häst cloissonné
Vaser och häst cloissonné
Vaser och häst cloissonné
Vaser och häst cloissonné

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st, HÄST, cloissonné, 18/1900-tal, hästens höjd 21, vaser cirka 7,5 cm vardera

Hästen med skador

104258

2011-10-03