Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 2 st, HÄST, cloissonné, 18/1900-tal, hästens höjd 21, vaser cirka 7,5 cm vardera
Hästen med skador
104258
2011-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här