Orientmatta Täbris

Orientmatta Täbris
Orientmatta Täbris

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, Täbris, semiantik, ca 300 x 429 cm

Slitage, malskador

104208

2011-10-02