Väggspegel i rokoko

Väggspegel i rokoko
Väggspegel i rokoko
Väggspegel i rokoko
Väggspegel i rokoko
Väggspegel i rokoko
Väggspegel i rokoko

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGSPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, förgylld, dubbla hallstämplar, 128x55 cm

Trasiga kantglas, lagningar

104206

2011-10-03