Fartygsmodell

Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FARTYGSMODELL, sannolikt franskt tremastat 32-kanoners örlogsfartyg, detaljer av ben, krigsfångearbete 1800-talets början, l. ö. a. 14 cm, i glasmonter med invändigt halmarbete, höjd 26, 20x10 cm

Obetydliga skador

104202

2011-10-09