Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Kina, semiantik, ca 280 x 144 cm
Proveniens: Utrikesdepartementet
Slitage
104183
2011-10-02
Gör en kostnadsfri värdering här