Ämbetsmannavärja

Ämbetsmannavärja
Ämbetsmannavärja

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÄMBETSMANNAVÄRJA, 1800-tal, korsformat fäste i förgylld mässing med kavelplattor av pärlemor, balja i svart läder, längd 91 cm

Baljan bruten

104182

2011-10-16