Sten Ekendahl oljemålning
2011-10-02
104164
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EKENDAHL, Sten (1900-tal): Nordafrikansk bybild med figurer, signerad och daterad 46, olja på duk, 92x63 cm
Ramskador