Roland Svensson litografi kolteckning
2011-10-05
104119
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): 2 st, "Dagligt bröd" samt Porträtt, signerade, 1 daterad 32, färglitografi resp kolteckning, 47x40 resp 41x29 cm