Ljussstakar empire

Ljussstakar empire
Ljussstakar empire
Ljussstakar empire
Ljussstakar empire
Ljussstakar empire
Ljussstakar empire

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, förgylld brons, höjd 27 cm

Sliten förgyllning

104105

2011-10-02