Ljussstakar empire
2011-10-02
104105
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, förgylld brons, höjd 27 cm
Sliten förgyllning