Stig "Slas" Claesson tusch
2011-10-05
104094
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Traktor vid åker, signerad och daterad Stig Claesson 69, tusch, 42x52 cm