Muggar Kina

Muggar Kina
Muggar Kina
Muggar Kina
Muggar Kina
Muggar Kina
Muggar Kina

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MUGGAR, 4 st, 1700-tal, porslin, Kina, dekor av figurscener och blommor, höjd 10-11,5 cm

Skador, lagningar

104089

2011-10-02