Roland Svensson litografi
2011-10-05
104077
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Landsorts fyr", signerad och daterad Roland.S Nov. 1952, litografi, provtryck, 26x26 cm