Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
SKÅL, 1800-tal, stämpelmärkt Stockholm, glaserat stengods, höjd 14, diameter 44 cm
skador
104076
2011-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här