Skål 1800-tal

Skål 1800-tal
Skål 1800-tal
Skål 1800-tal
Skål 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL, 1800-tal, stämpelmärkt Stockholm, glaserat stengods, höjd 14, diameter 44 cm

skador

104076

2011-10-01