Roland Svensson färglitografi
2011-10-04
104068
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Vinter i Sandhamnshålet", signerad Roland S., 93/350, 30x46 cm