Stig "Slas" Claesson pastell
2011-10-04
104059
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Gård, signerad och daterad Stig Claesson 74, pastell, 42x52 cm