Stig "Slas" Claesson pastell
2011-10-03
104048
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Granbacke, signerad och daterad Stig Claesson 76, pastell, 40x50 cm