Oljemålning Bernhard Oscarsson
2011-10-02
104028
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Tvättande kvinna, signerad Oscarsson, olja på pannå, 47x38 cm