Sujana oljemålning
2011-10-01
104024
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SUJANA(samtida, Indonesien):Figurkomposition, otydligt signerad och daterad -94, olja på duk, 64x45 cm