Elastolin figurer

Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELASTOLIN INDIANER OCH COWBOYS, omkring 1940-50-tal, 11 figurer varav 3 till häst, diligens med 3 figurer, totempålar 2 st, lägereld, tipi, palisad 10 delar

Smärre skador

104019

2011-10-02