Golvurnor Kina

Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina
Golvurnor Kina

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

URNOR med hänklar, 1 par, Kina, 18/1900-tal, porslin, dekor i emaljfärger, höjd 54 cm

Båda med lagningar i brättet och foten, slitage, delvis senare dekor

104016

2011-10-02