Albin Amelin färglitografi
2011-10-02
104011
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AMELIN, Albin (1902-1975): Vid verket, signerad Amelin, provtryck, färglitografi, 62x68 cm