Lars Jonsson färglitografi
2011-10-03
104004
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JONSSON, Lars (född 1952): Mås, signerad Lars Jonsson, ea, färglitografi, 19x25 cm