Anders Österlin litografi
2011-10-02
104002
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ÖSTERLIN, Anders (född 1926): Komposition, signerad,
14/300, litografi, 58x48 cm
Gulnader