Karl Höglund färglitografi
2011-10-03
103993
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Stilleben, signerad, 290/290, färglitografi, 52x42 cm