Ampel empire

Ampel empire
Ampel empire

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

AMPEL, för fyra ljus, 1800-talets första hälft, empire, förgylld och patinerad brons, höjd ca 80 cm

103946

2011-10-01