Bordslampor Frankrike

Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike
Bordslampor Frankrike

Klubbat för:

5 400 SEK

5 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, marmor och förgylld brons, Frankrike, omgjorda från fotogen, höjd 51cm, elektrifierade

smärre lagningar

103944

2011-10-01