Klubbat för:
5 400 SEK
5 000 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, marmor och förgylld brons, Frankrike, omgjorda från fotogen, höjd 51cm, elektrifierade
smärre lagningar
103944
2011-10-01