Ljusstakar tenn
2011-10-01
103933
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, fyrstämplade, 1799 höjd 21 cm
bucklor