Ljusstakar tenn

Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, fyrstämplade, 1799 höjd 21 cm

bucklor

103933

2011-10-01