Joakim Allgulander färglitografi
2011-09-30
103914
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Land", signerad Joakim Allgulander, 103/210, färglitografi, 34x76 cm